Oferowany przez nasz gabinet zakres usług

ZABIEGI PODOLOGICZNE

Gabinet Zdrowych Stóp zabieg podologiczny

Masz problemy stóp?

ZABIEG PODOLOGICZNY


W zabiegu pedologicznym specjalista dąży do poprawy stanu zdrowia stóp odpowiednio dobraną terapią. Jest to zabieg leczniczy, w przeciwieństwie do pedicure kosmetycznego.


Gabinet Zdrowych Stóp leczenie odcisków

Poczuj gładkość stóp

LECZENIE ODCISKÓW


Odcisk powstaje w miejscu permanentnego ucisku. Jest to zmiana mocno ograniczona, zbudowana z wielu warstw zrogowaciałych komórek naskórka, powodująca dużą bolesność.


Gabinet Zdrowych Stóp usuwanie modzeli

Zapobiegaj rogowaceniu

USUWANIE MODZELI


Modzel to zespół nadmiernie zrogowaciałych komórek naskórka, silnie ograniczony, powstały jako ochrona przed nadmiernym tarciem i/lub naciskiem.


Gabinet Zdrowych Stóp usuwanie BRODAWEK

Zahamuj rozwój wirusa

USUWANIE BRODAWEK


Brodawka (pot. kurzajka) to choroba skóry wywołana przez wirus brodawczaka ludzkiego HPV. Jest choroba zakaźną, która przenosi się głównie przez kontakt z naskórkiem.


Gabinet Zdrowych Stóp wrastające paznokcie

Uprzedź zabieg chirurgiczny!

WRASTAJĄCE PAZNOKCIE


Zabieg polega na podcięciu drażniącego elementu paznokcia, wywołującego ból, stan zapalny oraz ziarninę, czyli tzw. „dzikie mięso”, a także aplikacji opatrunku wraz z odpowiednim preparatem.


Gabinet Zdrowych Stóp wkręcające paznokcie

Stosuj profilaktykę

WKRĘCAJĄCE PAZNOKCIE


Charakteryzują się zawiniętymi bocznymi fragmentami płytki tworząc kształt rurki. Może uszkodzić tkanki i powodować  dolegliwości bólowe poprzez ściśnięte przez płytkę łożysko.


Gabinet Zdrowych Stóp oczyszczanie paznokci

Bezbolesny zabieg

OCZYSZCZANIE PAZNOKCI


Głównie dotyczy zakażeń grzybiczych i bakteryjnych. Jest także pomocny przy terapii onycholizy czyli stanu, w którym płytka paznokciowa odkleja się od łożyska.


Gabinet Zdrowych Stóp suche i pękające pięty

Wygładzenie skóry pięt

SUCHE I PĘKAJĄCE PIĘTY


Zabieg polega na bezbolesnym usunięciu za pomocą skalpela i dłuta nadmiernie zrogowaciałej skóry na piętach oraz opracowaniu rozpadlin (głębokich pęknięć), które uniemożliwiają gojenie się naskórka.


Przebieg leczenia

JAK MOŻEMY TOBIE POMÓC?
Jaki jest stan zdrowia stóp?

WYWIAD Z PACJENTEM


Przy pomocy fachowej wiedzy specjalisty podologa przeprowadzony jest dokładny wywiad z pacjentem na temat ogólnego stanu zdrowia, a w szczególności stanu zdrowia kończyn dolnych.Rozpoczynamy leczenie

KARTA PACJENTA


Zakładana jest karta pacjenta. Specjalistyczne oględziny kończyn dolnych i wnioski wpisywane są na kartę a propozycje pielęgnacji lub leczenia szczegółowo omawiane z pacjentem.Zaufaj profesjonalistom

ZDROWE I PĘKNE STOPY


Kompleksowe zabiegi na stopy dostosowane są dla każdego pacjenta. W zależności od rozpoznania wykonywane są odpowiednie zabiegi, których efektem są zdrowe i estetyczne stopy.

Manicure | Henna brwi i rzęs | Regulacja brwi

ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE


Gabinet Zdrowych Stóp manicure hybrydowy
Długotrwały efekt

MANICURE HYBRYDOWY


Zapewnia nieskazitelny efekt utrzymujący się do 2 tygodni. Likwiduje efekt nieestetycznego odpryskiwania lakieru u dłoni i stóp. Jest to lakier utwardzany światłem UV. Zabieg nie zalecany dla osób mających miękką, lub łamliwą płytkę paznokcia.


Gabinet Zdrowych Stóp manicure żelowy
Utwardzanie pod światłem UV

MANICURE ŻELOWY


Przedłużanie paznokci żelem opiera się na wydłużeniu i utwardzeniu paznokcia przy pomocy światłoutwardzalnego żelu – który w swoim składzie ma głównie monomery i żywice, a jego konsystencja pozwala na łatwe wymodelowanie nowego kształtu paznokcia.


Gabinet Zdrowych Stóp regulacja brwi
Dostosuj kształt brwi do twarzy

REGULACJA BRWI


Brwi stały się ważnym elementem codziennego makijażu. Przykłada im się tyle uwagi co oczom, ustom i cerze. Dobrze wyregulowane i podkreślone brwi doskonale komponują się z resztą twarzy i podkreślają urodę. Dlatego warto regulować brwi, aby nadać im właściwy kształt.


Gabinet Zdrowych Stóp HENNA BRWI I RZĘS
Sposób na piękne brwi i rzęsy

HENNA BRWI I RZĘS


Henna do brwi i rzęs stanowi w pełni bezpieczny sposób na efektywne przyciemnienie oraz podkreślenie koloru brwi oraz rzęs. Dzięki użyciu henny do brwi każda kobieta przez okres około 3 – 4 tygodni nie musi martwić się o to, aby posiadać piękny kolor rzęs czy brwi.Zaufaj profesjonalistom!

GABINET ZDROWYCH STÓP W LICZBACH


0123456789001234567890

LAT DOŚWIADCZENIA

Dzięki profesjonalizmowi, miłej atmosferze pracy oraz fachowemu doradztwu każdy klient będzie czuł się u nas komfortowo, swobodnie i wyjątkowo.0123456789001234567890

WZORÓW OBUWIA ARCOPEDICO®

Acropedico® to innowacyjne rozwiązanie dla zdrowia Twoich stóp. „Na nogach” spędzamy dużą część życia, więc warto zainwestować w obuwie zdrowotne.012345678900123456789001234567890

WYKONANYCH ZABIEGÓW

Najczęściej usuwane są modzele, twarda skóra na stopach, obróbka paznokci stóp, a także zastosowanie odpowiednio dobranych kremów.012345678900123456789001234567890

ZADOWOLONYCH PACJENTÓW

W naszym Gabinecie Zdrowych Stóp znajdą Państwo wszystko czego potrzeba pięknym i zdrowym stopom oraz paznokciom.


Gabinet leczenia stóp, zabiegi podologiczne. Oferujemy manicure hybrydowy i żelowy, hennę brwi i rzęs, regulację brwi.

Kontakt

ul. Matki Boskiej Bolesnej 10B
34-600 Limanowa
tel. +48 508 256 779
e-mail: blach@vp.pl

Posiadamy w sprzedaży szeroką gamę modeli i kolorów obuwia marki ARCOPEDICO® dla kobiet i dla mężczyzn.