REGULAMIN

Serwis zdrowestopy-limanowa.pl

REGULAMIN


Administratorem i Właścicielem strony internetowej w domenie zdrowestopy-limanowa.pl – zwanej dalej Serwisem jest Gabinet Zdrowych Stóp Podologia i Kosmetyka Lach Bogumiła, ul. M. B. Bolesnej 10B, Limanowa 34-600, NIP 7371740924.

Niniejsza treść zwana dalej Regulaminem określa zasady i sposób korzystania z Serwisu zdrowestopy-limanowa.pl

1. Użytkowując i korzystając z Serwisu zdrowestopy-limanowa.pl użytkownik zobowiązuje się przestrzegać zasad i warunków niniejszego Regulaminu, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

2. Wszelkie prawa identyfikacji wizualnej oraz treści zaprezentowane w Serwisie przysługują Gabinetowi Zdrowych Stóp Podologia i Kosmetyka Lach Bogumiła i objęte są ochroną prawną wynikającą następujących ustaw:

  • Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych
  • Ustawa z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej
  • Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny
  • Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny
  • Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji
  • Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych

3. Treści i dane zawarte w Serwisie nie mogą być wykorzystywane w celach komercyjnych. Dotyczy to w szczególności kopiowania, edytowania i modyfikowania, a także w inny sposób wykorzystania bez uprzedniej pisemnej zgody Gabinetu Zdrowych Stóp Podologia i Kosmetyka Lach Bogumiła.

4. Treści i dane zawarte w Serwisie nie mogą być wykorzystywane w sposób naruszający prawo powszechnie obowiązujące, zasady współżycia społecznego, oraz dobre obyczaje. Zabronione jest wykorzystanie treści i danych w serwisach i na serwerach zawierających treści rasistowskie, faszystowskie, erotyczne, pornograficzne, lub w inny sposób naruszający uczucia religijne i zasady etyki.

5. Dozwolone jest podawanie adresu strony internetowej Serwisu (linku www), publikowanie i cytowanie zamieszczanych informacji pod warunkiem prezentowania treści i danych wraz z całym adresem zdrowestopy-limanowa.pl.

6. Dane i treści mają jedynie i wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Faktyczna cena konkretnej usługi, dostępność jak i inne dane mogą odbiegać od informacji podanych w Serwisie. Plan i koszt leczenia, oraz badania są możliwe do określenia i skonkretyzowania podczas wizyty i konsultacji ze Specjalistą ds. Podologii.

7. Gabinet Zdrowych Stóp Podologia i Kosmetyka Lach Bogumiła nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku wykorzystania serwisu zdrowestopy-limanowa.pl przez użytkowników. Gabinet Zdrowych Stóp Podologia i Kosmetyka Lach Bogumiła nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji, podjęte przez użytkowników w oparciu o informacje uzyskane w wyniku korzystania z zasobów Serwisu.

8. Informujemy, że w przypadku nie poinformowania o odwołaniu planowanej wizyty, Klienta jest zobowiązany do uregulowania 50% wartości zabiegu/wizyty.

Kontakt z Administratorem i Właścicielem Gabinetu Zdrowych Stóp Podologia i Kosmetyka Lach Bogumiła

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat praw i obowiązków wynikających z Regulaminu, napisz na adres e-mail blach@vp.pl lub skorzystaj z Formularza Kontaktu.

Gabinet leczenia stóp, zabiegi podologiczne. Oferujemy manicure hybrydowy i żelowy, hennę brwi i rzęs, regulację brwi.

Kontakt

ul. Matki Boskiej Bolesnej 10B
34-600 Limanowa
tel. +48 508 256 779
e-mail: blach@vp.pl

Posiadamy w sprzedaży szeroką gamę modeli i kolorów obuwia marki ARCOPEDICO® dla kobiet i dla mężczyzn.